Des GERAGHTY : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 18-02-1992 / 24-03-1992 : Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członek
  • 25-03-1992 / 11-01-1993 : Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członek prezydium
  • 12-01-1993 / 18-07-1994 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 18-02-1992 / 11-01-1993 : Workers' Party (Irlandia)
  • 12-01-1993 / 18-07-1994 : Democratic Left (Irlandia)

Deputowani 

  • 10-04-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Szwecja
  • 10-04-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Szwecja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Szwecja