Elda PUCCI : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-03-1992 / 18-07-1994 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członkini

Partie krajowe 

  • 24-03-1992 / 18-07-1994 : Partito repubblicano italiano (Włochy)

Deputowani 

  • 12-06-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z republikami Jugoslawii
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Komisja Budzetowa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami dawnej Jugoslawii
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami dawnej Jugoslawii

Zastępstwo 

  • 11-06-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Albania, Bulgaria i Rumunia
  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Albania, Bulgaria i Rumunia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Albania, Bulgaria i Rumunia