Pietro MITOLO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-05-1992 / 18-07-1994 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 15-05-1992 / 18-07-1994 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Włochy)

Deputowani 

  • 15-09-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Planowania Regionalnego i Stosunków z Wladzami Regionalnymi i Lokalnymi
  • 30-11-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska

Zastępstwo 

  • 12-10-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy