Aline ARCHIMBAUD : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini

Partie krajowe 

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francja)

Deputowani 

  • 10-07-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)