José APOLINÁRIO : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 14-11-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek
  • 15-11-1995 / 03-02-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek prezydium
  • 04-02-1997 / 02-10-1998 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 02-10-1998 : Partido Socialista (Portugalia)

Kwestor 

  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Parlament Europejski
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Prezydium

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Kwestorzy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 14-10-1997 / 02-10-1998 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi