José Domingo POSADA GONZÁLEZ : Czwarta kadencja Parlamentu 

Członek 

  • 21-01-1999 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członek

Członek 

  • 21-01-1999 / 19-07-1999 : Coalición Nacionalista (Hiszpania)

Członek 

  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 25-02-1999 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 25-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem