José BARATA MOURA : Trzecia kadencja Parlamentu 

Członek 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Unia Lewicowa - Członek

Członek 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Coligação Democrática Unitária: Partido Comunista Português (PCP) (Portugalia)

Członek 

  • 29-10-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 29-10-1993 / 18-07-1994 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku

Zastępstwo 

  • 27-10-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami rejonu Zatoki Perskiej
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Planowania Regionalnego i Stosunków z Wladzami Regionalnymi i Lokalnymi
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami rejonu Zatoki Perskiej