Helga HALLER von HALLERSTEIN : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 27-12-1993 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 27-12-1993 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 21-01-1994 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Czechami i Slowacja
  • 21-01-1994 / 18-07-1994 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Czechami i Slowacja