Jean QUERBES : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-05-1997 / 19-07-1999 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członek

Partie krajowe 

  • 01-05-1997 / 19-07-1999 : Parti communiste français (Francja)

Deputowani 

  • 12-05-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zastępstwo 

  • 07-05-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej