Bernie MALONE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Irlandia)

Wiceprzewodnicząca 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei