Poul SCHLÜTER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Det Konservative Folkeparti (Dania)

Wiceprzewodniczący 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Parlament Europejski
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Prezydium

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei