Rosemarie WEMHEUER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 30-09-1994 / 15-02-1996 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 17-11-1994 / 11-06-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 16-02-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych