Evelyne GEBHARDT : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa

Kontakt