Alfred GOMOLKA : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Rybołówstwa
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Białorusią
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Mołdawia
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rybołówstwa
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rybołówstwa
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Białorusią

Zastępstwo 

  • 22-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Budżetowa
  • 15-09-2004 / 31-12-2006 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Bułgaria
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Ukraina
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Budżetowa
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Budżetowa

all-activities 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.