Eva KJER HANSEN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini
  • 02-08-1994 / 19-11-1996 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Wiceprzewodnicząca
  • 20-11-1996 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Venstre (Dania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 29-09-1994 / 27-10-1995 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 29-06-1995 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 02-12-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja