Wolfgang ULLMANN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Bündnis 90/die Grünen (Niemcy)

Wiceprzewodniczący 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 13-07-1998 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych