Wilfried A.E. MARTENS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Przewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christelijke Volkspartij (Belgia)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych