Raimondo FASSA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych