Josu Jon IMAZ SAN MIGUEL : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 29-11-1994 / 05-01-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 05-01-1999 : Partido Nacionalista Vasco (Hiszpania)

Wiceprzewodniczący 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Walutowych

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 11-09-1994 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 16-01-1997 / 05-01-1999 : Komisja Budzetowa
  • 14-10-1997 / 05-01-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 28-09-1994 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 20-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 16-01-1997 / 05-01-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 05-01-1999 : Komisja ds. Rybolówstwa