María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederacja Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członkini
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Hiszpania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia