Witold Jan WASZCZYKOWSKI : Dziewiąta kadencja parlamentarna 

Grupy polityczne 

  • 02-07-2019 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek

Partie krajowe 

  • 02-07-2019 ... : Prawo i Sprawiedliwość (Polska)

Przewodniczący 

  • 26-09-2019 ... : Delegacja do Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia UE-Ukraina

Wiceprzewodniczący 

  • 10-07-2019 ... : Komisja Spraw Zagranicznych

Deputowani 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 02-07-2019 / 15-07-2019 : Podkomisja Praw Człowieka
  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacja do Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia UE-Ukraina
  • 02-07-2019 ... : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 02-07-2019 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Euronest
  • 26-09-2019 ... : Konferencja Przewodniczących Delegacji

Zastępstwo 

  • 02-07-2019 ... : Komisja Handlu Międzynarodowego

Kontakt