Bernard KOUCHNER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek
  • 01-01-1997 / 05-06-1997 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 05-06-1997 : Parti socialiste (apparenté) (Francja)

Przewodniczący 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy