Jack M.E. LANG : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 31-07-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 31-07-1997 : Parti socialiste (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 01-12-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 17-11-1994 / 30-11-1994 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 18-07-1997 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 16-01-1997 / 31-07-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 22-02-1995 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 23-02-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 16-01-1997 / 31-07-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia