Frédérique BREDIN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini prezydium
  • 06-09-1994 / 19-07-1996 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1996 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 19-07-1996 : Delegacja ds. stosunków z Rosja

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Komisja ds. Polityki Regionalnej