Elisabeth GUIGOU : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini
  • 06-09-1994 / 05-06-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 05-06-1997 : Parti socialiste (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu