Abel MATUTES JUAN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 28-07-1994 / 06-05-1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 06-05-1996 : Partido Popular (Hiszpania)

Przewodniczący 

  • 22-07-1994 / 06-05-1996 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 12-07-1995 / 06-05-1996 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 11-03-1996 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 12-03-1996 / 06-05-1996 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów