Mercedes DE LA MERCED MONGE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 06-12-1995 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 06-12-1995 : Partido Popular (Hiszpania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 06-12-1995 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 12-07-1995 / 06-12-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 06-12-1995 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych