Laura DE ESTEBAN MARTIN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 12-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 12-07-1999 : Partido Popular (Hiszpania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 24-02-1999 / 12-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 17-02-1997 / 12-07-1999 : Komisja ds. Petycji

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 24-02-1999 / 12-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku