Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Hiszpania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Czechami, Slowacja i Slowenia
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich