Manuela FRUTOS GAMA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Hiszpania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Bulgaria i Rumunia
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 02-05-1995 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 02-05-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 19-01-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy