Anne-Marie SCHAFFNER : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 28-06-2002 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 28-06-2002 / 17-11-2002 : Union pour la Majorité Présidentielle - Rassemblement pour la République (Francja)
  • 18-11-2002 / 19-07-2004 : Union pour un Mouvement Populaire (Francja)

Deputowani 

  • 02-09-2002 / 19-07-2004 : Komisja Prawna i Rynku Wewnętrznego
  • 26-09-2002 / 19-07-2004 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Kazachstan, UE-Kirgistan i UE-Uzbekistan oraz delegacja do spraw stosunków z Tadżykistanem, Turkmenistanem i Mongolią

Zastępstwo 

  • 29-08-2002 / 19-07-2004 : Komisja Petycji

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133