Christian E.A. CABROL : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członek
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu