Nélio MENDONÇA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek
  • 06-11-1996 / 01-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 01-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugalia)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 16-01-1997 / 01-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 26-06-1998 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 01-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 01-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry