Edith MÜLLER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Bündnis 90/die Grünen (Niemcy)

Wiceprzewodnicząca 

  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Bulgaria i Rumunia
  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 14-12-1995 / 15-01-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 29-04-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Lotwa
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Lotwa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi