Honório NOVO : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 28-09-1994 / 05-01-1995 : Konfederacja Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członek
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członek

Partie krajowe 

  • 28-09-1994 / 19-07-1999 : Partido Comunista Português (Portugalia)

Deputowani 

  • 14-11-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rybolówstwa

Zastępstwo 

  • 04-11-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku