Timo Juhani JÄRVILAHTI : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Finlandia)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 24-02-1995 / 29-06-1995 : Komisja ds. Kontroli Budzetu