Riitta JOUPPILA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (Finlandia)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów