Marie-France STIRBOIS : Piąta kadencja Parlamentu 

Członkini 

  • 11-04-2003 / 19-07-2004 : Niezrzeszeni

Członkini 

  • 11-04-2003 / 19-07-2004 : Front national (Francja)

Członkini 

  • 05-06-2003 / 19-07-2004 : Komisja Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki
  • 05-06-2003 / 19-07-2004 : Komisja Petycji

Zastępstwo 

  • 04-06-2003 / 19-07-2004 : Komisja Kultury, Młodzieży, Edukacji, Mediów i Sportu

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne on reform of the CAP EN  
- P5_DCL(2003)0022 - LAPSED  
Jean-Claude MARTINEZ , Carl LANG , Bruno GOLLNISCH , Marie-France STIRBOIS  
Oświadczenie pisemne on modification of Council Directive 79/409/EEC of 2 April 1979 on the conservation of wild birds EN  
- P5_DCL(2003)0011 - LAPSED  
Bruno GOLLNISCH , Carl LANG , Jean-Claude MARTINEZ , Marie-France STIRBOIS  
Oświadczenie pisemne on the removal from office of Mr Jean-Marie Le Pen EN  
- P5_DCL(2000)0021 - LAPSED  
Bruno GOLLNISCH , Charles de GAULLE , Jean-Claude MARTINEZ , Carl LANG , Marie-France STIRBOIS