Inga-Britt JOHANSSON : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Szwecja)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja Budzetowa