Kristina PERSSON : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Szwecja)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 19-05-1995 / 08-10-1995 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 18-05-1995 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja Budzetowa