Jean-Yves R.R. LE GALLOU : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Bulgaria i Rumunia
  • 18-11-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 14-11-1994 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych