Marilena MARIN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 14-12-1994 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini
  • 15-12-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Członkini
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Bulgaria i Rumunia
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 14-12-1994 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 14-10-1997 / 16-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa