Graham MATHER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 16-10-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 20-10-1997 / 03-04-1998 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Komisja Budzetowa
  • 01-09-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-09-1998 / 28-10-1998 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica