Luigi CALIGARIS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Członek
  • 05-07-1995 / 31-01-1997 : Grupa Unia dla Europy - Członek
  • 01-02-1997 / 18-02-1997 : Niezrzeszeni
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 13-11-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 02-10-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 06-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 20-10-1997 / 13-11-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta

Zastępstwo 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji
  • 18-09-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej