Gerfrid GAIGG : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 24-01-1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 24-01-1996 : null (Austria)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 19-01-1995 / 24-01-1996 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 12-07-1995 / 24-01-1996 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 24-01-1996 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica