Ilona GRAENITZ : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii