Elisabeth HLAVAC : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa
  • 11-10-1995 / 16-02-1996 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 14-03-1995 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-03-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych