Erhard MEIER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-02-1996 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 10-04-1996 / 10-11-1996 : Podkomisja ds. Walutowych