Pierluigi CASTAGNETTI : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

Zastępstwo 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna