Shaun Mark SPIERS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-05-1996 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 17-03-1995 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 16-05-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 20-06-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia